Switch Wi-tek WI-PS518G POE 16FE+2GE+1SFP+ 50M+200W CCTV PoE

Stokda var
360,00 ₼

İnterfeyslər  
 

16 port 10/100 m PoE 

2 Liman 1000 m

1 SFP - - 1000 Mbps  

 

Fiziki mühitlər 
 

10Base-T: UTP-3, 4, 5 (- 100m)

100Base-TX/1000BASE-T: UTP-5, 5e, 6 və ya daha yüksək ( -. 100m)

 

1000Base-SX: 62.5 mikron / 50MKM MMF (2m~550m)

 

Portlar 1000Base-LX:62.5 mkm/50mkm mm (2m~550m) və ya 10mkm sm (2m~5000m) 

 

 

Soyutma

Aktiv 

Güc istehlakı 

200 Vt maks. (qoşulmuş cihazlarla)


Daxili enerji təchizatı
AC110-240v 50 / 60Hz 
PoE limanları (RJ45)

PoE portları 3-dən 16-a qədər (standart 802.3 af/at) port başına 30vt-a qədər

Poe Port 1-2 (standart 802.3 af/at/bt) port başına 60vt qədər  

250m-ə qədər PoE güc ötürülməsini dəstəkləyin

Bant genişliyi 

9.2 Gbps

Mas ünvan cədvəli

8K

Ölçülər

295*195*45 mm

Temperatur və rütubət 
İşləmə temperaturu: -10 55
Saxlama temperaturu: -40 at 70

Əməliyyat zamanı rütubət: 10%~90% kondensatsız nisbi rütubət

Saxlama rütubəti: 5%~90% kondensatsız Rh 

Kommutasiya metodu saxlama və yönləndirmə
Ətraflı Xüsusiyyətlər 
Prioritet funksiyası
Avtomatik yaddaş və avtomatik yaşlanma Mac ünvanları, saxlama və yönləndirmə

Tam dupleks rejim üçün IEEE 802.3 x axın nəzarəti

Yarım dupleks rejim üçün arxa təzyiq